loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Węglozbyt z pakietem ERP

Firma Soft Team Consulting Sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie pakietu ERP SAP Business One w Centrali Zbytu Węgla „WĘGLOZBYT” S.A.. WĘGLOZBYT współpracuje, na podstawie umów sprzedaży węgla ze wszystkimi producentami węgla, głównie z Kompanią Węglową SA, dzięki czemu posiada pełną ofertę polskiego węgla we wszystkich typach, sortymentach i klasach.


Implementacją objęte zostaną wszystkie strategiczne obszary działalności firmy takie jak: Finanse i Księgowość, Gospodarka Magazynowa, Sprzedaż i Zakupy, CRM. Na oprogramowaniu pracować będzie ponad 50 użytkowników w Centrali Firmy i oddziale w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: www.soft-team.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top