loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Infovide-Matrix wdroży w Metal-Fach system ERP Impuls

Spółka Infovide-Matrix S.A., wiodący dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT (Consulting & Solutions Implementation), zrealizuje projekt wdrożenia systemu ERP Impuls 5 wspomagającego zarządzanie w firmie Metal–Fach Sp. z o.o. W ramach współpracy Infovide-Matrix dokona również integracji systemu z istniejącymi aplikacjami.


Metal–Fach jest producentem maszyn rolniczych i kotłów centralnego ogrzewania. System ERP obejmie zarządzanie kluczowymi obszarami działalności firmy, takimi jak finanse i księgowość, kadry, dystrybucja, gospodarka magazynowa, produkcja, elektroniczny obieg dokumentów, relacje z klientem oraz portal firmowy. Implementacja systemu pozwoli zautomatyzować większość procesów biznesowych w firmie. Zadaniem Infovide-Matrix będzie też integracja systemu pakietu ERP z istniejącymi już w firmie aplikacjami: Kanban (narzędzie do zarządzania produkcją) oraz Tachomatt (system analizujący dane z tachografów).

Dzięki systemowi Impuls 5 nie tylko zostanie zredukowany czas dostępu do aktualizowanych na bieżąco informacji, ale będzie można też w porę racjonalizować procesy produkcyjno – logistyczne. Ponadto wykorzystanie Elektronicznego Obiegu Dokumentów w znaczący sposób usprawni proces przepływu informacji wewnątrz firmy. – twierdzi Robert Rymarczyk – Project Manager z Infovide-Matrix.

Polityka jakości jest priorytetem firmy Metal-Fach, stąd stawiamy szczególne wymagania wobec kontroli procesu produkcyjnego i utrzymania go na najwyższym poziomie. Dzięki wprowadzeniu systemu nastąpi pełna automatyzacja kluczowych procesów, co z pewnością pozytywnie wpłynie na sprawność organizacyjną przedsiębiorstwa. – twierdzi Justyna Kulikowska – Dyrektor Projektu z firmy Metal-Fach.

Firma Metal – Fach istnieje od 1989 roku i zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu maszyn i urządzeń rolniczych oraz kotłów centralnego ogrzewania. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi.

Źródło: INFOVIDE-MATRIX

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top