loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Slican stawia na system ERP Xpertis

Bydgoski oddział Macrologic SA rozpoczął wdrożenie systemu ERP Xpertis w firmie Slican Sp. z o.o., specjalizującej się w projektowaniu i produkcji urządzeń telekomunikacyjnych.


Podstawowe cele jakie zostały postawione przed wdrożeniem to podniesienie efektywności zarządzania na podstawie pełnej, aktualnej wiedzy o stanie przedsiębiorstwa. System informatyczny autorstwa Macrologic S.A. ma również pomóc w usprawnieniu procesu logistycznego i wesprzeć obszar zarządzania produkcją.

W tym celu firma Slican wdraża pełen pakiet ERP Xpertis obejmujący moduły: Finanse i księgowość, Środki trwałe, Bankowość elektroniczna, Informacja finansowa, Kasa, Kadry i płace, Alerty biznesowe, Produkcja Express, Logistyka oraz Xpertis SERVER na platformie Linux.

Projekt wdrożenia rozpoczął się w październiku br., a jego zakończenie przewidziane jest na maj 2008 roku.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top