loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP Comarchu poraz kolejny na Ukrainie

Sukcesem zakończyło się kolejne już, szóste wdrożenie systemu ERP CDN XL za wschodnią granicą. Na implementację ukraińskiej wersji oprogramowania Comarch zdecydowała się tym razem firma Decco, producent i dystrybutor profilii oraz materiałów budowlanych. Możliwości systemu CDN XL będą wykorzystywane tu przede wszystkim do obsługi zamówień i logistyki.


Krakowska spółka od września 2006 roku konsekwetnie buduje mocną pozycję dostawcy rozwiązań ERP na ukraińskim rynku. Tylko w tym roku podpisano siedem umów na wdrożenie systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - Comarch CDN XL. Wśród klientów Comarchu na Ukrainie, dużą część stanowią polscy przedsiębiorcy otwierający ukraińskie oddziały swoich spółek. Dzięki implementacji ukraińskiej wersji używanego i w Polsce oprogramowania są w stanie skutecznie zapanować zarówno nad procesami logistycznymi (od zarządzania magazynami wysokiego składowania po zaawansowaną produkcję), jak i działalnością firmy, śledząc wskazane kierunki rozwoju.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top