loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wal-Mart wybieram SAP ERP Financial

Globalna sieć Wal-Mart zdecydowała się usprawnić działanie swoich operacji finansowych przy użyciu systemów SAP. Wal-Mart wybrał SAP® ERP Financials w uznaniu zdolności tego rozwiązania do efektywnego wsparcia rozwoju sieci na rynkach światowych i możliwości szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się warunki biznesowe i wymogi formalne.


Wal-Mart przeprowadził niedawno wnikliwą analizę swoich systemów informacji finansowej, by ustalić, czego potrzebuje, by właściwie wspierać swoją wartą 350 miliardów dolarów firmę zarówno w chwili obecnej, jak i na drodze planowanego rozwoju. Wal-Mart planuje wdrożenie rozwiązań SAP globalnie w kilku fazach, z których pierwsza zostanie zakończona w roku 2010. Rozwiązanie SAP zastąpi niektóre z systemów funkcjonujących obecnie w Wal-Mart i zostanie w pełni zintegrowane z pozostałymi.

 „Technologia odegrała kluczową rolę w naszym sukcesie,” powiedział Rollin Ford, wiceprezes i CIO w Wal-Mart. „Wierzymy, że doświadczenie SAP w dostarczaniu rozwiązań firnansowych do globalnych przedsiębiorstw, pomoże nam uczynić naszą firmę bardziej dynamiczną i elastyczną.”

 “SAP ma wielu zadowolonych klientów z branży handlowej na całym świecie. Pomaga im rozwijać się, osiągać przewagę konkurencyjną i obniżać koszty funkcjonowania,” powiedział Bill McDermott, kierujący SAP w regionie obu Ameryk oraz Azji Pacyfiku. „Dzisiejsza informacja jest kolejnym dowodem na zaangażowanie SAP w dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań, które spełniają złożone często potrzeby firm handlowych. Jesteśmy dumni, że największa firma na świecie stała się naszym klientem.”

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top