loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grażka nowym klientem TETY

Hurtownia dodatków krawieckich Grażka z Łodzi to kolejna firma, która zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy ERP - TETA 2000, autorstwa wrocławskiej spółki informatycznej TETA. Zakończenie prac planowane jest na lipiec 2006 r.

Umowę na wdrożenie jednego z najbardziej popularnych systemów ERP (do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa) podpisano w marcu 2006 r. Grażka zdecydowała się na wdrożenie trzech modułów pakietu ERP TETA 2000 – finanse, majątek trwały oraz personel. W ramach wdrożenia planowane jest połączenie on-line z systemem sprzedaży detalicznej dotychczas użytkowanym przez firmę.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top