loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa wersja systemu ERP CDN Egeria wchodzi na rynek

Comarch wprowadza na rynek najnowszą, piątą wersję popularnego systemu klasy ERP II CDN Egeria, który przeznaczony jest dla dużych i średnich firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Oprócz standardowych modułów ERP system zawiera wiele innowacji związanych z eFakturą i podpisem elektronicznym, obsługą projektów inwestycyjnych, zarządzaniu jakością, obiegiem dokumentów i wykorzystaniem Intranetu w zarządzaniu zasobami ludzkimi. System zostanie zaprezentowany podczas serii konferencji w największych miastach w Polsce, nad którymi patronat medialny sprawuje Computerworld. Partnerem jest firma ORACLE.

- CDN Egeria w nowej wersji to efekt kilkumiesięcznej pracy najlepszych analityków biznesowych i inżynierów Comarch, oraz zaangażowania sporych zasobów naszego działu Badań i Rozwoju. Liczne wdrożenia tego systemu, zmiany na rynku, coraz większa konkurencja i rosnące oczekiwania klientów doprowadziły do stworzenia bardzo konkurencyjnego rozwiązania na światowym poziomie pod względem innowacji. Bycie polskim liderem na rynku systemów ERP zobowiązuje i chcemy wyznaczać kierunki rozwoju w tej branży promując polską myśl techniczną. - mówi Dorota Gałuszka, dyrektor wykonawczy sektora ERP Comarch.

Zintegrowany System do Zarządzania CDN Egeria jest nowoczesnym, polskim systemem klasy ERP II, wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem. System oferuje zrównoważoną funkcjonalność, obejmującą wszystkie istotne obszary działalności przedsiębiorstw. Jest uniwersalnym narzędziem gwarantującym stabilny rozwój każdej firmy a także na tyle elastycznym, by zaspokoić jej różnorodne potrzeby.

Funkcjonalność systemu obejmuje następujące obszary przedsiębiorstwa: Finanse - Księgowość, Zarządzanie Personelem, Logistyka, Produkcja, Zarządzanie Klientem, Obszar Wspierania Decyzji. Z systemu korzystają m.in. Narodowy Bank Polski, Agencja Rynku Rolnego, Krajowa Spółka Cukrowa, PEC Malbork, JAS-FBG, Bałtycki Terminal Kontenerowy czy Port Handlowy Świnoujście i wiele innych. Więcej informacji: www.comarch.pl

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top