loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Maximus wdraża SAP Business One

Firma SAP Polska poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu na wdrożenie systemu SAP Business One w firmie EUROPOWER – właściciela Centrum Handlu Hurtowego MAXIMUS w Nadarzynie pod Warszawą. CHH MAXIMUS jest największym tego typu obiektem w Polsce.Celem wdrożenia SAP Business One w CHH MAXIMUS jest zwiększenie wydajności procesów wewnętrznych w firmie w zakresie ewidencji umów najmu wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi do fakturowania, seryjnym generowaniem faktur czynszowych przy wykorzystaniu funkcjonalności dedykowanej dla firm zarządzających nieruchomościami, śledzenie kosztów w podziale na ich rodzaje oraz bieżącej kontroli realizacji budżetów.
 
SAP Business One umożliwi przygotowywanie wielojęzycznych i wielowalutowych raportów finansowych jak również wdrożenie takich funkcjonalności jak: administracja, księgowość, sprzedaż, zakup, partnerzy handlowi, banki, kadry i płace oraz raportowanie.

O wyborze oprogramowania SAP Business One zdecydowały: marka gwarantująca stabilność i jakość produktu, niskie koszty eksploatacji oraz przede wszystkim elastyczność oprogramowania pozwalająca na zarządzanie tak specyficznym biznesem, jakim jest zarządzanie nieruchomościami.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top