loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sage Symfonia dla uczelni

Sage Symfonia, producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz usług informatycznych dla sektora MSP, nawiązał współpracę z informatyczną firmą Highcom. Wspólnie firmy przygotowały rozwiązanie dla uczelni wyższych - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie i Administrowanie Szkołą Wyższą.

Aplikacja wspiera takie procesy, jak zarządzanie finansami i kadrami, proces rekrutacji i ewidencji studentów, tworzenie planów zajęć oraz raportowanie. Dzięki programowi studenci mają bezpośredni dostęp do informacji o płatnościach, ocenach i planach zajęć.

Aplikacja opiera się na dwóch rozwiązaniach wspomagających zarządzanie - SYMFONII® forte firmy Sage Symfonia oraz BAZUS firmy Highcom. Programy z linii SYMFONIA® forte przeznaczone są dla większych firm pracujących w środowisku sieciowym oraz na dużej liczbie danych. Służą one nie tylko do ewidencji zdarzeń gospodarczych, ale także przygotowywania analiz oraz kontroli procesów biznesowych i finansowych. Natomiast BAZUS jest aplikacją, która umożliwia kompleksowe ujęcie działalności uczelni, dając podstawy do podejmowania strategicznych decyzji.

Polskie uczelnie – podobnie jak firmy komercyjne – stoją przed koniecznością optymalizacji swojej efektywności biznesowej. Właśnie z myślą o usprawnieniu zarządzania placówką taką jak szkoła, a także ułatwieniu komunikacji władz uczelni ze studentami przygotowaliśmy dedykowany program informatyczny. Dzięki niemu młodzież ma łatwy dostęp do kluczowych informacji m.in.: terminów płatności, planów zajęć czy uzyskanych ocen, natomiast władze uczelni mają nowoczesny system informatyczny zapewniający niezbędne wsparcie w zarządzaniu wszystkimi procesami biznesowymi w szkole – mówi Paweł Przedpełski z Sage Symfonia, odpowiedzialny za projekt.

Źródło: www.egospodarka.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top