loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
dahliamaticlogoWraz z końcem 2019 roku Solver, spółka zależna DahliaMatic, pomyślnie zakończyła projekt realizowany w ULMA Construccion Polska S.A. Wdrożenie trwające od kwietnia 2019 roku miało na celu wsparcie procesów planowania, budżetowania oraz raportowania i realizowane było w oparciu o rozwiązanie polskiego producenta Bilander.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 


Od ubiegłego roku Solver należy do grona jego certyfikowanych partnerów, dzięki czemu oferuje Klientom najwyższą jakość usług wdrożeniowych, wsparcie specjalistów z rozległą wiedzą i doświadczeniem oraz atrakcyjne warunki.

Wdrożenie było prowadzone przy dobrej i ścisłej współpracy zespołów po obu stronach, co pozwoliło zaplanować rok bieżący już w nowym systemie. Realizacja projektu znacznie usprawniła i uelastyczniła proces budżetowy u Klienta a także pozwoli sprawniej monitorować realizację budżetu.- mówi Piotr Bączek, Kierownik Projektu ze strony Solvera.


ULMA Construccion Polska S.A. działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych producentów systemów deskowań, podparć i rusztowań na świecie. Specjalizuje się zarówno w sprzedaży, jak i dzierżawie. Ponad to realizuje projekty i nadzoruje ich wdrożenie, oferuje wsparcie na budowie i dba o aspekty logistyczne realizowanych przedsięwzięć.

Solver sp. z o.o. jest firmą z 25 letnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w obszarze konsolidacji finansowej i zarządczej oraz rozwiązań wspierających procesy planowania i budżetowania w przedsiębiorstwach. W roku 2012 spółka została nabyta przez DahliaMatic sp. z o.o.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top