Data Science w pakiecie Oracle Cloud

oracle 120Oracle ogłosił dzisiaj, że zawarł porozumienie na temat przejęcia firmy DataScience.com, która jest autorem platformy do konsolidowania narzędzi, projektów oraz infrastruktury do zarządzania danymi według nowoczesnych metod Data Science, co tworzy razem jednolite i łatwe do zarządzania środowisko pracy.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Zespoły zajmujące się przetwarzaniem danych metodą Data Science wykorzystują tę platformę do organizowania pracy, uzyskiwania dostępu do danych i zasobów oraz budowania kompleksowych przepływów pracy w procesach projektowych. Wiodące organizacje, takie jak Amgen, Rio Tinto i Son dnyos, korzystają z platformy DataScience.com, aby podnieść produktywność, obniżyć koszty operacyjne i szybciej wdrażać rozwiązania uczenia maszynowego podczas cyfrowej transformacji swoich firm.

DataScience.com umożliwia badaczom danych dostarczanie menedżerom biznesowym wyników swoich prac w krótszym czasie, umożliwiając przy tym samoobsługowy dostęp do potrzebnych narzędzi, danych i innych zasobów, a także poprawiając zdolność zespołów IT do wspierania tych działań. Oracle wbudowuje mechanizmy sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego w aplikacjach chmurowych (SaaS) i usługach platformy (PaaS), wykorzystując także technologie Big Data, analiz biznesowych i zabezpieczania danych, aby pomagać przedsiębiorstwom w procesach ich cyfrowej transformacji. Oracle i DataScience.com wspólnie zapewnią klientom jednolitą platformę do zarządzania danymi według najnowszych metod naukowych, która będzie wykorzystywać infrastrukturę chmurową Oracle oraz szeroki zakres zintegrowanych rozwiązań SaaS i PaaS, aby pomóc im w pełnym wykorzystaniu potencjału uczenia maszynowego.
Każda organizacja próbuje dzisiaj stosować model Data Science i uczenie maszynowe jako sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej, jednak brak odpowiednich narzędzi często powoduje, że projekty te nie są w pełni udane", powiedział Amit Zavery, wiceprezes Oracle, szef działu Cloud Platform. "Dzięki połączeniu firm Oracle i DataScience.com klienci będą mogli wykorzystać wspólną platformę badania danych, aby efektywniej wykorzystywać uczenie maszynowe i zbiory Big Data do wykonywania analiz predykcyjnych i uzyskiwania w ten sposób lepszych wyników biznesowych.
Nowe metody badawcze wymagają kompleksowej platformy upraszczającej operacje i przynoszącej wartość z przetwarzania danych na wielką skalę" - powiedział Ian Swanson, dyrektor generalny DataScience.com. "Dzięki DataScience.com klienci korzystają z solidnej i łatwej w obsłudze platformy, która eliminuje bariery we wdrażaniu modeli uczenia maszynowego w ich działalności biznesowej. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do współpracy z wiodącą platformą chmurową Oracle, dzięki której nasi klienci będą mogli czerpać więcej korzyści z inwestycji w rozwiązania Data Science.
Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top