BCC integruje RIOsys z SAP Air & Defence

BCC wsparło projekt stworzenia rozwiązania integrującego RIOsys z SAP ERP A&D dla firmy Armac Systems. Uzyskanie certyfikatu Powered by SAP NetWeaver dla RIOsys otwiera przed Armac nowe perspektywy.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
RIOsys firmy Armac to rozwiązanie do optymalizacji zarządzania obrotem częściami zamiennymi, naprawami i remontami (maintenance, repair & overhaul) w branży lotniczej. Korzystają z niego głównie linie lotnicze, a także firmy wyspecjalizowane w serwisie i naprawach samolotów oraz regeneracji części zamiennych. Unikalną cechą rozwiązania RIOsys jest jego zdolność do współpracy ze zintegrowanym systemem do zarządzania klasy ERP, takim jak SAP.

Chcąc ułatwić swoim klientom integrację rozwiązania RIosys z systemem SAP, Armac Solutions podjął decyzję o budowie rozszerzenia (komponentu) – standardowego interfejsu, który bez dodatkowego nakładu umożliwi przepływ danych pomiędzy tymi systemami. Do współpracy w projekcie Armac zaprosił BCC.
Byliśmy pod wielkim wrażeniem współpracy z BCC w ramach projektu. Ich wiedza merytoryczna w zakresie SAP i integracji technicznej miała istotne znaczenie dla terminowej realizacji projektu w ramach ustalonego budżetu i z zachowaniem wysokich standardów wymaganych do uzyskania certyfikacji SAP ICC. Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę z BCC jako partnerem wdrożenia SAP Integration Framework dla klientów - powiedział Alex Keane, Dyrektor ds. Operacji, Armac Systems.
Na początku 2014 r. Centrum Integracji i Certyfikacji SAP (SAP ICC), które pilotowało cały projekt budowy interfejsu, ogłosiło, że rozwiązanie Armac Systems RIOsys 9.0 integruje się z platformą SAP NetWeaver 7.02 i działa jako rozszerzenie ABAP systemu SAP ERP.

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top