SAP i Dell poszerzają współpracę

SAP - ERP, systemy ERPSAP AG i Dell ogłosiły dziś rozszerzenie swojej długofalowej współpracy na obszary cloud computing i technologii in-memory. Pozwoli to przygotować nowe rozwiązania, które będą zmieniały biznes z wykorzystaniem tych technologii.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Aplikacje SAP będą dostępne poprzez platformę Dell VIS Next Generation Datacenter, która otwiera klientom nowe możliwości wykorzystania IT i podnoszenia wydajności. Dodatkowo serwery z linii Dell PowerEdge R910 znalazły się wśród platform sprzętowych, certyfikowanych przez SAP do wdrożenia technologii SAP® In-Memory Computing. Dzięki temu klienci firmy Dell mogą znacznie podnieść dostępność i szybkość przetwarzania informacji biznesowych, a w efekcie sprawniej i bardziej świadomie podejmować decyzje. Niniejsza informacja została podana do wiadomości podczas konferencji SAPPHIRE® NOW, która odbywa się w Orlando w dniach 15-18 maja 2011.

Modele dostarczania IT w chmurze stają się priorytetem wielu korporacyjnych działów IT dzięki możliwościom szybkiego wdrożenie, efektywności kosztowej i elastyczności. Dla klientów firmy Dell implementacja oprogramowania SAP przy użyciu rozwiązań Dell w chumrze sprawia, że przejście na model cloud computing jest proste i bezpieczne. Zarówno Dell, jaki i SAP oferują szeroki wybór otwartych i korzystnych cenowo rozwiązań, które pozwalają klientom w pełni wykorzystać wcześniejsze inwestycje w oprogramowanie innych producentów.

Dell jest obecnie certyfikowanym przez SAP dostawcą usług „w chmurze”, jak również certyfikowanym przez SAP dostawcą usług hostingowych, zapewniającym wysoką jakość wdrożenia aplikacji SAP „w chmurze”. Jako część certyfikacji platforma Dell przeszła test kryteriów SAP na dostarczanie rozwiazań w modelu cloud.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top