Comarch wprowadza nową wersję inteligentnej platformy ERP

COMARCH - systemy ERP, MRP, ERP, zarządzanie produkcją, Business IntelligenceComarch wprowadził na rynek najnowszą wersję inteligentnej platformy biznesowej Comarch ALTUM 5.2, w której postawiono na jeszcze większą wygodę, przyjemność i intuicyjność pracy z systemem.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Wieloletnie doświadczenie Comarch pokazuje, iż prosty oraz intuicyjny interfejs programu jest doceniany przez użytkowników w większym stopniu niż skomplikowane funkcje oprogramowania. Klient oczekuje, że system do zarządzania przedsiębiorstwem będzie dostosowany do jego potrzeb w takim stopniu, jakby został napisany specjalnie dla niego. Ponieważ większość pracowników na co dzień korzysta z tych samych funkcji systemu, wersja Comarch ALTUM 5.2 umożliwia zdefiniowanie przez użytkownika na „pasku dostępu” skrótów do najczęściej używanych przez niego operacji w systemie. Wprowadzone zmiany w ergonomii systemu umożliwiają również szybkie przywołanie interesującej użytkownika strony WWW lub też obsługę kanałów RSS.

W nowej wersji 5.2 Comarch zadbał również o stworzenie nowych funkcjonalności, np. obsługę reklamacji, a także rozbudowę już istniejących funkcji. Z pośród licznych udoskonaleń i modyfikacji do najważniejszych zaliczyć należy dalszy rozwój narzędzi Business Intelligence do tworzenia analiz i wielowymiarowych raportów, m. in. wprowadzone zostały nowe elementy analityczne oraz powstały nowe możliwości tworzenia raportów.

Większość zmian wprowadzonych w nowej wersji Comarch ALTUM to informacje zebrane z rynku przez Comarch, zgłoszone przez samych klientów pracujących już na innowacyjnej platformie ERP. Już we wrześniu tego roku pierwsi klienci Comarch będą pracować na nowej wersji systemu.
Comarch ALTUM od początku obecności na rynku odnotowuje doskonałe wyniki sprzedaży. Po pierwszych ośmiu miesiącach 2010 roku ilość pozyskanych nowych klientów wzrosła dwukrotnie w porównaniu z rokiem poprzednim, zwiększając prawie o 150 proc. wartość sprzedanych licencji. To naprawdę imponujący wynik, który utwierdza nas w przekonaniu, że nasze najnowsze rozwiązanie zostało bardzo dobrze przyjęte przez rynek – mówi Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Comarch ERP.
Comarch ALTUM odnosi sukcesy również na rynkach zagranicznych. Obecnie system jest wdrażany we Francji i Niemczech, trwają również prace nad projektem międzynarodowym prowadzonym w USA, Japonii, Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz we Włoszech.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top