itelligence wspiera Prettl Adion Polska

ITELLIGENCE  - systemy ERP, SAP, CRM, ERPPrettl Adion, wieloletni klient itelligence w Niemczech, rozpoczyna projekt SAP z polskim oddziałem itelligence. Konsultanci itelligence pomogą Prettl Adion w dostosowaniu międzynarodowego wdrożenia pakietu ERP firmy SAP do lokalnych wymagań spółki produkcyjnej mieszczącej się w Bydgoszczy. Prettl Adion wybrał itelligence ze względu na szerokie wielomodułowe i językowe kompetencje zespołu konsultantów, a także ze względu na pozytywne doświadczenia z firmą itelligence w innych krajach.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Zakres prac itelligence obejmować będzie m.in. audyt i dostosowanie systemu do polskich wymogów formalno-prawnych, instalację systemu w polskiej wersji językowej, stworzenie dokumentacji, a także szkolenia polskojęzycznych użytkowników systemu ERP w obszarach gospodarki materiałowej (MM), sprzedaży i dystrybucji (SD), planowania i sterowania produkcją (PP), zarządzania jakością (QM) oraz rachunkowości finansowej (FI).
Postanowiliśmy skorzystać z pomocy itelligence, ponieważ mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy w obszarze dostosowywania systemu SAP do lokalnej specyfiki w Niemczech i innych krajach. Dodatkowo, itelligence przedstawiło nam zespół projektowy - złożony z project managera i konsultantów - którego członkowie znakomicie posługują się j.niemieckim oraz j.angielskim. W tym międzynarodowym projekcie niezwykle upraszcza nam to komunikację i skraca czas trójstronnych uzgodnień pomiędzy centralą, spółką w Polsce oraz itelligence. – mówi, Piotr Sobolewski, Head of Project and Product w Prettl Adion Polska Sp. z o.o.
Międzynarodowe wdrożenia SAP są jedną z naszych specjalizacji. Jako globalny partner SAP, możemy wesprzeć firmy naszych klientów w kilkunastu krajach na świecie jednocześnie. Ta międzynarodowa obecność jest szczególnie doceniana przez naszych klientów, głównie ze względu na łatwość w komunikacji. Jeśli itelligence w Polsce zna historię projektów wdrożeniowych u tego samego klienta w różnych krajach, sam proces dostosowywania do polskiej specyfiki, jest znacząco krótszy. – mówi Romuald Tybuszewski, Project Manager w itelligence Sp. z o.o.
Firmy niemieckiej grupy Prettl są już klientami itelligence na świecie m.in. w Niemczech, Czechach i na Węgrzech. Projekt dostosowywania SAP do polskiej specyfiki rozpocznie się w lipcu i potrwa do końca października.

Źródło: www.itelligence.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top