ZAPROJEKTUJ SWOJĄ KARIERĘ!

30 listopada 2013 r., Łódź, Hotel Novotel

 
 
Poszukujesz nowych wyzwań?
Jesteś gotowy na współpracę z liderami rynku?
 
Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'', to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejną edycję prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży inżynierii poszerzonych o moduł IT. Na Targach Kariera Inżyniera otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę CareerCon od pozostałych targów pracy?

Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne, więc jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem! Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z Tobą przy filiżance pysznej kawy. 30 listopada w Łodzi będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:
  • Engineering Design Center 
  • JTI
Współorganizatorem targów jest firma BDI – Bank Danych o Inżynierach.

Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera Inżyniera?

Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży inżynierii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.

Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych oraz warsztatach związanych z poruszaniem się po ukrytym rynku pracy i budowaniem osobistej marki. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Szczegóły na: http://careercon.pl/karierainzyniera/2013/lodz
Rejestracja online: (wymagana)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top